Drobečková navigace

Úvodní stránka > Aktuality > Pozvánka na keramické tvoření

Pozvánka na keramické tvořeníDatum konání:
1.11.2018

Vážení občané, MŠ Bezuchov pořádá každoročně tvoření z keramické hlíny, kdy se tvoří výrobky na Vánoční jarmark. Letos se uskuteční tato akce pro rodiče s dětmi dne  1.11. 2018 od 15 hodin pod vedením odborné lektorky.

Pokud by byl zájem o toto tvoření z řad občanů Bezuchova, uskutečnila by se tato akce v turistické ubytovně. Jinak se tato akce koná vždy v prostorách mateřské školy. Pokud má někdo z občanů zájem účastnit se této tvořivé akce a zapojit se tak do společného díla, bude vítán, jen je nutné se dopředu nahlásit v MŠ a to do 29.10. do 16 hodin. Děkujeme a budeme se těšit na společně strávené chvíle s těmi, co kteří chtějí vyzkoušet si něco nového. Cena za lekci pod vedením lektorky činí 60,- Kč.                     

 

                                                                              Srdečně zve kolektiv MŠ Bezuchov


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.

2017-09-13_logo_kostka.png

 

Obec Bezuchov získala v rámci Programu obnovy venkova Olomouckého kraje 2018 dotaci ve výši 60 000,- Kč na vypracování Projektové dokumentace - Likvidace odpadních vod Bezuchov - kanalizace a ČOV.

Děkujeme Olomouckému kraji za poskytnutou dotaci.

Obec Bezuchov obdržela v roce 2018 neinvestiční dotaci na pořízení motorové pily, pilařského protipořezového obleku s laclem a ochranných rukavic pro JSDH Bezuchov.

Obec Bezuchov obdržela v rámci Programu obnovy venkova Olomouckého kraje 2017 neinvestiční dotaci ve výši 300 000,- Kč na opravu terasy a soc. zařízení.

Obec Bezuchov získala v rámci Programu obnovy venkova Olomouckého kraje 2016 neinvestiční dotaci ve výši 124 267,- Kč na opravu kanalizace v obci.

Obec Bezuchov obdržela v roce 2016 neinvestiční dotaci na pořízení polohovacích opasků a ochranných rukavic pro JSDH Bezuchov.

Za tuto finanční pomoc Olomouckému kraji děkujeme.

Obec Bezuchov získala v rámci Programu obnovy venkova Olomouckého kraje 2015 investiční dotaci ve výši 300 000,- Kč na parkovací stání u kaple sv. Floriána a vybudování chodníků v areálu MŠ. Celkové náklady na projekt jsou 602 643,25 Kč.

 V roce 2015 byl poskytnut finanční příspěvek z rozpočtu Olomouckého kraje ve výši 20 000 Kč na úhradu nákladů na akci "Sjezd rodáků u příležitosti 650 let obce Bezuchov".

 199-banner-234x60.GIF

Zpravodaj policie ČR

Ke stažení

Policie České republiky Přerov

Na tomto odkazu naleznou občané konkrétní obvodní oddělení, pod které konkrétně spadají, a to včetně přímých kontaktů na vedoucí jednotlivých oddělení nebo na policistu s územní odpovědností za danou lokalitu či obec.

http://www.policie.cz/uzemni-odbor-prerov.aspx

Kde nás najdete


Olomoucký kraj

Vyhledat v textu

22. 1. Slavomír

Zítra: Zdeněk

Hlášení místního rozhlasu

Spustit poslední hlášení

www.czechpoint.cz

portal.gov.cz

www.mestaobce.cz

www.moravskyregion.cz

phone.quick.cz

Kraj pod Hostýnem ožívá

http://hostynsko.cz/

MAS Partnerství Moštěnka, o.s.


http://www.mas-mostenka.cz

Mikroregion Moštěnka


www.mostenka.cz

Mikroregion Záhoří-Helfštýn


http://www.mr-zahori.cz/

Návštěvnost stránek

150748
bezuchov_footer.png