Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality > CHARITA - Upozornění na podvodníky

CHARITA - Upozornění na podvodníkyUPOZORNĚNÍ PRO KLIENTY CHARITY HRANICE A OBČANY

 

Vážení občané rádi bychom Vás upozornili na nemilou skutečnost, že se ve městě Lipník nad Bečvou objevili lidé, kteří se vydávají za pracovníky Charity a pod záminkou opatření nákupu se chtějí vloudit do bytu či domu občanů.

Jménem Charitní pečovatelské služby střediska Lipník nad Bečvou bychom chtěli všechny spoluobčany upozornit na to, že neposíláme své pracovníky k občanům za účelem nákupu, ani jiných pochůzek bez toho, aby s nimi byla tato služba domluvena a smluvně ošetřena předem.

Naši pracovníci chodí v označeném oblečení, jezdí označenými auty a mají u sebe průkazku zaměstnance. Jejich totožnost je také možné ověřit u vedoucí služby paní Petry Šustalové na telefonních číslech: 777 238 520, 581 772 089.

Charita v Lipníku nad Bečvou poskytuje pečovatelskou službu, domácí zdravotní péči, půjčovnu kompenzačních pomůcek, provozuje služby charitního šatníku a potravinové banky a také pro děti a mládež Nízkoprahové zařízení Fénix. Žádná z těchto služeb nevysílá své pracovníky do domácností občanů bez předchozí domluvy.

Buďte prosím obezřetní a nepouštějte cizí osoby do svých domovů.  Při jakémkoli podvodném jednání volejte státní policii na telefonním čísle 158 nebo městskou policii Lipník nad Bečvou na telefonních číslech: 581 722 157, 581 722 156 nebo kontaktujte Charitní pečovatelskou službu na telefonních číslech: 777 238 520, 581 772 089.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů