Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Dotace

Dotace

 

logook.jpglogopov-2024 4.jpeg

Obec Bezuchov získala v roce 2024

Olomoucký kraj

Účelovou neinvestiční dotaci ve výši 14.000Kč na částečnou úhradu výdajů na pořízení, technické zhodnocení a opravu požární techniky a nákup věcného vybavení pro JSDH Bezuchov. Dotace byla využita na nákup prostředků pro hašení a čerpání.

Účelovou neinvestiční dotaci ve výši 72.000Kč na podporu a přípravu projektové dokumentace pro stavební povolení na akci Sociální bydlení  v obci Bezuchov.

Účelovou investiční dotaci ve výši 250.000Kč na podporu budování a obnovy infrastruktury obce na akci Zpevněná plocha před Mateřskou školou.

Logo EU.png

Agentura ochrany přírody a krajiny České republiky

Účelovou neinvestiční dotaci ve výši 250.000Kč na podporu obnovy přirozených funkcí krajiny - AOPI. Dotace byla využita na výsadbu dřevin v obci Bezuchov.

,,Financováno v rámci NEXT GENERATION EU"

 

logo-olomouckeho-kraje.jpglogo pov 2023.jpg

Obec Bezuchov získala v roce 2023

Olomoucký kraj

 Účelovou neinvestiční dotaci ve výši 82.000Kč na částečnou úhradu výdajů na pořízení, technické zhodnocení a opravu požární techniky a nákup věcného vybavení pro JSDH Bezuchov. Dotace byla využita na opravu hasičského vozidla Avia.

 

logo-olomouckeho-kraje.jpgochranna-znamka-pov-ok.jpglogo MMR.jpg

Obec Bezuchov získala v roce 2021 následující dotace:

Olomoucký kraj

Účelovou neinvestiční dotaci ve výši 95 000 Kč na částečnou úhradu výdajů a činnosti "Podpora prodejny smíšeného zboží v obci Bezuchov".

Účelovou neinvestiční dotaci ve výši 11 000 Kč na částečnou úhradu výdajů na pořízení, technické zhodnocení a opravu požární techniky a nákup věcného vybavení pro

JSDH Bezuchov. Dotace byla využita na nákup svítidel pro osvětlení místa zásahu.

 

Ministerstvo pro místní rozvoj

Dotaci ve výši 805 973 Kč v rámci programu "Podpora obnovy a rozvoje venkova", název akce "Oprava fasády bývalé školy, Bezuchov".

 

logo-kraj.jpg                           logopov-2020.jpg

Obec Bezuchov získala v roce 2020 následující dotace:

Olomoucký kraj

Účelovou neinvestiční dotaci ve výši 95 000Kč na částečnou úhradu výdajů a činnost "Podpora prodejny smíšeného zboží v obci Bezuchov".

Účelovou neinvestiční dotaci ve výši 17 500Kč na částečnou úhradu výdajů na pořízení, technické zhodnocení a opravu požární techniky a nákup věcného vybavení pro JSDH Bezuchov. Dotace byla využita na nákup elektrocentrály.

Účelovou investiční dotaci ve výši 150 000Kč na částečnou úhradu výdajů na akci "Rekonstrukce veřejného osvětlení v obci Bezuchov".

Účelovou investiční dotaci ve výši 150 000Kč na částečnou úhradu výdajů na akci "Podpora přípravy projektové dokumentace pro stavební povolení" na akci Likvidace odpadních vod, Bezuchov - kanalizace a ČOV.

 

 

 

 

Ministerstvo životního prostředí

Dotaci ve výši 190 641Kč v rámci programu "Péče o krajinu", název akce "Obnova polní cesty s výsadbou".

 

Obec Bezuchov získala v roce 2019 následující dotace:

Olomoucký kraj

Účelovou neinvestiční dotaci ve výši 295 539Kč pro MŠ Bezuchov na realizaci projektu v rámci Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání - projekty využívající zjednodušené vykazování nákladů.

Účelovou neinvestiční dotaci ve výši 40 000Kč na částečnou úhradu výdajů a činnost "Podpora prodejny smíšeného zboží v obci Bezuchov".

Účelovou neinvestiční dotaci ve výši 17 500Kč na částečnou úhradu výdajů na pořízení, technické zhodnocení a opravu požární techniky a nákup věcného vybavení pro JSDH Bezuchov.

Účelovou neinvestiční dotaci ve výši 375 000Kč na částečnou úhradu výdajů na akci "Oprava komunikace ke sběrnému dvoru a zpevnění plochy, vybudování přístřešku".